O nas

Architektura wnętrz to realizowanie pasji, która pozwala dzielić się z Inwestorami.

Na twórczość projektową składa się wiele różnorodnych działań, których skończonym i namacalnym efektem jest powstała w naturze architektura, zaprojektowane i zrealizowane wnętrza. Podejście projakościowe zapewnia Inwestorom profesjonalną obsługę projektową
na wysokim poziomie, opartej na realizacji indywidualnych potrzeb, określonych na wstępnym etapie współpracy.

Podstawą projektowania jest nieograniczona wyobraźnia, budująca nastrój wnętrza i dbająca o potrzeby jego użytkowników. Zwracając dużą uwagę na detale wykluczamy przypadkowość na rzecz konsekwentnie budowanych form mieszczących się w kanonach modnego, nowoczesnego wzornictwa lub ewentualnie subtelnie połączonej klasyki
z nowoczesnością. Każdy projekt traktowany jest bardzo indywidualnie.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność studia Pentagram i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.
Nazwy, marki handlowe oraz loga pojawiające się na stronie www.studiopentagram.pl są wykorzystywane w celach informacyjnych.